Trwa ładowanie wyszukiwarki...
NASZE BIURA
Bielsko-Biała
 (33) 812 40 70
(33) 816 40 71
Czerwionka-Leszczyny
(32) 723 17 11
email

O nas

Biuro Podróży Grace jest jednym z najstarszych, prywatnych biur w Bielsku-Białej. Działamy od 1990 roku. Efektem tak długiej działalności jest niezwykle bogata oferta turystyczna jak i profesjonalizm usług.

Biuro jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i autoryzowanym agentem 80 największych polskich i zagranicznych touroperatorów takich jak:
WEZYR, SUN FUN, VIVA CLUB, ALFA STAR, AIR TOURS, RAINBOW TOURS, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, GRECOS, EXIM TOURS, SIGMA TRAVEL, INTERHOME, LOGOS TOUR, OASIS TOURS, LOGOS TRAVEL, DELTA TRAVEL, SKARPA, OSKAR, GANDALF, ORLANDO, FUN CLUB, AlMATUR, JUVENTUR oraz wielu, wielu innych.

Dzięki tak szerokiej współpracy z touroperatorami nasze Biuro Podróży może spełniać marzenia turystyczne klientów i wysyłać ich w podróż w każdy zakątek naszego globu, z polskim przewodnikiem lub bez i za jak najniższą cenę.

Prowadzimy sprzedaż:

  • wycieczek szkolnych
  • wczasów krajowych i zagranicznych
  • kolonii i obozów młodzieżowych
  • kursów językowych
  • wczasów leczniczych i wczasów dla matki z dzieckiem
  • wyjazdów grupowych dla zakładów pracy, konferencji, kongresów
  • biletów lotniczych i autokarowych oraz ubezpieczeń turystycznych
  • za naszym pośrednictwem możecie Państwo zarezerwować również hotel w dowolnym regionie świata

Prowadzimy też sprzedaż w formie BANKU PROMOCJI I OFERT LAST MINUTE. Codziennie dostajemy od wszystkich touroperatorów polskich i zagranicznych ok. 10 tyś. nowych ofert last minute. Bardzo wiele mamy też ofert wczasów z wylotami z lotnisk niemieckich w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto więc z nami podróżować gdyż zawsze znajdziemy dla Państwa najtańszą ofertę z dostępnych na rynku zarówno polskim jak i niemieckim.

Biuro Podróży "GRACE"      ul. Wzgórze 18, 43-300 Bielsko-Biała, tel./fax: +48 (33) 812 40 70
Opublikowane na stronach www.grace.com.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.